Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Promocje
MASZT ANTENY HYUNDAI  i10- i20
MASZT ANTENY HYUNDAI i10- i20
145,00 zł 109,00 zł
szt.
OPEL CORSA ENJOY 3DR 1.4 16V 90 KM 2017
OPEL CORSA ENJOY 3DR 1.4 16V 90 KM 2017
53 150,00 zł 45 600,00 zł
Posiadamy certyfikat
Wersje językowe
Volvo Cars otrzymało nagrodę World’s Most Ethical Companies in 2017 0

Firma Volvo Cars otrzymała nagrodę World’s Most Ethical Company® instytutu Ethisphere, globalnego lidera w dziedzinie definiowania standardów jakości i etyki w biznesie. Pierwszy raz w historii Volvo otrzymało tę prestiżową nagrodę. Na liście wyróżnionych firm przez instytut znalazły się 124 firmy z całego świata i tylko cztery z branży motoryzacyjnej.

Jestem bardzo dumny z otrzymanej nagrody – powiedział Håkan Samuelsson, prezes Volvo Cars – Odpowiedzialność biznesu jest jedną z fundamentalnych wartości w Volvo Cars. Etyczne podejście do zagadnień biznesowych to nie tylko dobra praktyka ale także wymierne korzyści finansowe.

Stale pracujemy nad rozwojem programu, który ma uczyć naszych pracowników etycznego postępowania w biznesie. Zarówno w relacjach wewnątrz naszej organizacji jaki i poza nią. Bardzo doceniamy to wyróżnienie, traktując je jako wyróżnienie naszej pracy i naszej firmy – powiedziała Maria Hemberg szefowa działu prawnego i członek zarządu Volvo Cars

Szczere gratulacje składam na ręce wszystkich pracowników Volvo Car Group, których etyka pracy i biznesu zasłużyła na nagrodę World’s Most Ethical Companies – powiedział Timothy Erblich CEO instytutu Ethisphere – Wartości jakie są istotne dla Volvo Cars to różnorodność i integralność, to zdolność do zarządzania z zachowaniem etyki i odpowiednich wartości.

Etyka biznesu i zapobieganie działaniom niezgodnym z prawem jest dla Volvo Cars bardzo ważnym elementem prowadzenia biznesu. Volvo Cars skupia swoje działania takich obszarach jak zapobieganie korupcji, poszanowanie praw człowieka, zachowanie prawa konkurencji i ochrona danych. Wszystko to składa się na kodeks postępowania, który bazuje na międzynarodowych konwencjach i standardach, który w jasny sposób określa jak należy działać w biznesie. Volvo Cars wprowadziło w ubiegłym roku program szkoleniowy dla managerów, który skupia się na odpowiedzialności i etyce w biznesie. Do dziś szkolenie odbyło ponad czterystu pracowników.

Instytut Ethisphere

The Ethisphere Institute to niezależny ośrodek badawczy, promujący dobre praktyki i etykę w biznesie, a także zarządzanie z poszanowaniem najwyższych standardów w relacjach z pracownikami, partnerami biznesowymi, inwestorami i regulatorami rynku. Instytut Ethisphere przeprowadza analizy porównawcze zasad ładu korporacyjnego i w ramach programu World’s Most Ethical Companies® i przyznaje wyróżnienia najbardziej etycznym firmom na świecie. Ich pełna lista jest publikowana w magazynie Ethisphere. Ponadto, Instytut jest wiodącym ośrodkiem weryfikującym zgodność prowadzonych działań z zasadami etyki korporacyjnej w ramach przyznawanych certyfikatów: Ethics Inside® Certification, Compliance Leader Verification™ i Anti-Corruption Program Verification™.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl